Rainbow page separator

Hlášení městského rozhlasu vysílaného dne 19. května 2023

Sobota, 20. května 2023

Z ÚŘADU:

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Městský úřad, odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly předány svazky klíčů, náušnice, mobilní telefon, sportovní batoh bez dokladů, karta s číslem a handsfree do ucha. Seznam všech nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. čísle 566 688 146 nebo osobně v kanceláři, 1. patro, dveře č. 35 – ztráty a nálezy. 

Základní umělecká škola Františka Drdly zve všechny zájemce o vzdělávání na škole v oboru hudebním, výtvarném, tanečním a literárně-dramatickém na talentové průzkumy, které se budou konat v úterý 23. května 2023 od 16.00 – 17.30 hodin v budově ZUŠ. 

Více informací o talentových průzkumech ZUŠ naleznou všichni zájemci na www.zuszdar.cz

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Oblastní charita Žďár nad Sázavou slaví třicáté narozeniny, a to v pátek 26. května 2023 od 15:00 hodin v areálu Zámku ve Žďáře nad Sázavou. Vystoupí dechová hudba Zelenohorští muzikanti, bluesová pohody Lucky B, funk folková formace Heblo z Ostravy, pražský disco-Balkán band Circus Brothers a zpěvák Michal Hrůza s kapelou. V doprovodném programu jsou připraveny taneční a cirkusový workshop, tvořivé dílny, aktivity pro děti, ukázky techniky a činnosti městské policie, dopravní policie a hasičů. Více informací naleznete na webu www.zdar.charita.cz

V Regionálním muzeu na Tvrzi probíhá do 27. srpna 2023 výstava Kouzlo objevování: Od hieroglyfů k Tutanchamonovi. Návštěvníci se seznámí s životem starých Egypťanů, proniknou do tajů egyptských hieroglyfů a doslova se ocitnou v hrobce faraona Tutanchamona. Více informací najdete na webu www.muzeumzdar.cz nebo na Facebooku.

 

V Čechově domě je umístěna expozice obrazů Lenky Majorové – „Plňte si své sny… kdy jindy, když ne teď“. Výstava je ke zhlédnutí do konce června 2023.

Konec hlášení