Rainbow page separator

Hlášení městského rozhlasu vysílaného dne 27. prosince 2019

Sobota, 28. prosince 2019

Žďár nad Sázavou / Přinášíme Vám aktuální informace z hlášení městského rozhlasu vysílaného dne 27. prosince 2019.

Z ÚŘADU:

Městský úřad Žďár nad Sázavou informuje, že dne 31. prosince 2019 bude pro veřejnost uzavřen.

Dále Vás upozorňujeme, že s účinností od 1. ledna 2020 dochází ke změně provozní doby Městského úřadu, kdy bude úřad pro veřejnost otevřen denně od 7:30 hodin. 

Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to Žďár nad Sázavou zve všechny obyvatele na novoroční ohňostroj ve středu 1. ledna 2020. Program již tradičně začne v 17:30 na náměstí Republiky projevy zástupců města a vys[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toupení pěveckého sboru Sva[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];topluk. Po pěveckém vys[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toupení začne samotný ohňostroj. Na akci si budete moci dát horký čaj. Pokud budete mít možnost, přineste si vlastní hrneček. Více informací naleznete na webu a facebooku města.

Dále Vás informujeme, že v důsledku uzavírky silnice I/37 v úseku od křižovatky u Komerční banky po křižovatku u Conventu budou z důvodu konání novoročního ohňostroje 1. ledna 2020 od 17:15 do 18:30 hodin zrušeny zastávky Horní a Havlíčkovo náměstí. Opatření se týká linky MHD č. 2. Dále upozorňujeme návštěvníky, že od 17:45 hodin bude uzavřena horní část náměstí Republiky včetně přilehlých chodníků.

Odbor komunálních služeb informuje, že dochází k časovým posunům některých spojů MHD. Bližší informace jsou zveřejněny na webových stránkách města.

Odbor komunálních služeb oznamuje, že od 21. prosince 2019 jsou linky č. 3 a 6 vedeny v původní trase, tj. s obsluhou zastávek Nádražní a Dagmarky.

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly v průběhu [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to týdne předány následující nálezy: kočárek. Úplný seznam nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. čísle 566 688 146 nebo osobně v kanceláři finančního odboru v 1. patře městského úřadu, dveře č. 35.

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Kino Vysočina Vás zve v neděli 29. prosince 2019 v 17:30 hodin na film „Šťastný nový rok“