Rainbow page separator

Husqvarna Profi den ve Žďáře nad Sázavou

Čtvrtek, 17. května 2018

Žďár nad Sázavou / Dne 21.května se uskuteční v Parku Farská humna netradiční akce Husqvarna Profi den, který pořádá firma P&L – prodejce zahradní techniky. Zeptali jsme se p. Ing. M. Runda, v čem je tak netradiční?

„Akce není jen pro profesionály a pouhou prezentací značky Husqvarna, techniky KIOTI (traktory) či MultiOne (komunální technika), které importujeme. Společně se Střední zdravotní školou jsme připravili ukázky první pomoci. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet ošetření různých úrazů, které mohou nastat při běžné práci se zahradní technikou. Zdraví člověka, je pro nás nejcennější dar, který je třeba chránit.“

V pondělí se Park Farská humna promění od 9:00 do 15:00 ve výstavu zahradní techniky značek Husqvarna, Secco, Dakr , dále budou k vidění traktory značky KIOTI a komunální technika italské značky MultiOne. Kromě ukázek první pomoci najdete i státní podnik Lesy ČR, který návštěvníkům připravil zajímavé úkoly. Na jednom místě tak zjistíte, zda opravdu znáte naše lesy a co v nich roste. Vedle toho, natrénujete, jak ošetřit pořezanou ruku na zahradě nebo právě v lese. A zároveň si vyberete křovinořez, sekačku nebo rovnou sekací traktor.

Pro mnohé návštěvníky bude překvapení, vidět výrobky akumulátorové řady značky Husqvarna. Vývoj výrobků na baterii se neustále zdokonaluje a díky vysoké kapacitě baterií a jejich jednoduchému nabití umožňují komfortní obsluhu a univerzální použití ve více strojích. Odborníci ze společnosti Husqvarna a P&L budou připraveni na Vaši návštěvu a dotazy.

Těšíme se na Vás – tým P&L.