Rainbow page separator

Kinomilové ve druhém kole dostanou navíc slevové poukazy

Pondělí, 21. srpna 2017

Kino Vysočina Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou / Až do 29. září se mohou hlásit zájemci ve druhém kole adopce sedaček ve žďárském Kině Vysočina. Zaregistrovat se mohou přes rezervační systém na webových stránkách kinomil.zdarns.cz. Výše příspěvků zůstala stejná jako v prvním kole, což znamená, že za jednu sedačku se svým jménem Kinomilové zaplatí 1500 korun na dva roky, za dvousedačku tři tisíce a za box šest tisíc korun.
Malá změna nastala u benefitů, které žďárská radnice nabízí. Kromě stávajících dostanou ve druhém kole Kinomilové jednorázové slevové poukazy k návštěvě Kina Vysočina ke každému adoptovanému místu. Další slevy se týkají například desetiprocentní slevy na letošní útratě v kavárně kina, předkupního práva na sedačku na další dva roky, případně možnosti si finanční dar odečíst z daní. Adopce sedačky ale neznamená, že bude po celé dva roky vždycky k dispozici dárci. Poslouží každému, kdo si na ni zakoupí vstupenku, nicméně dárce si ji může pomocí rezervačního systému na vybraný film dopředu zamluvit.
Při prvním kole akce Hledá se Kinomil, které proběhlo ještě před červnovým zahájením provozu ve zrekonstruovaných vnitřních prostorách biografu, zájemci adoptovali celkem 39 míst.