Žďár nad Sázavou, zdar nad sazavou, aktuality, hypotéky, úvěry
Rainbow page separator

Končí vám fixace úrokové sazby hypotéky? Ideální čas k refinancování

Pondělí, 16. Září 2013

Úrokové sazby hypotečních úvěrů se stále drží na svých historických minimech. Pokud vám končí fixace úrokové sazby hypotéky v letošním roce, máte ideální příležitost k získání výhodnější úrokové sazby. Zajímejte se ale včas!!!

Průměrné úrokové sazby hypotečních úvěrů zůstávají stále na historickém minimu.

Rekordně nízké sazby jsou příležitostí pro získání levné hypotéky nejen pro nové zájemce o stavbu či koupi vlastního bydlení, ale i pro majitele nemovitosti, kteří mají hypotéku a končí jim fixace.

Jak na to?

S blížícím se koncem fixace úrokové sazby je vhodné začít se zajímat o možnost refinancování co nejdříve a nečekat až na nabídku nové sazby z původní banky!!!.

Vyhledejte si hypotéčního a úvěrového specialistu, který se pohybuje v této oblasti, rozumí ji a dokáže pro své klienty vybrat z množství bank tu nejvýhodnější s vše Vám zajistí.

Novou úrokovou sazbu lze v letošním roce bez potíží zajistit až do konce roku, a tedy již dnes lze připravit refinancování hypotéky v prosinci. Vyčkávat na nabídku původní banky se nevyplácí, neboť ji klient velmi často dostává až v době, kdy již nemá příliš času na zajištění refinancování. Samotné refinancování je administrativně méně náročné než získání prvotní hypotéky.

Připravila: Mgr. Hana Koscielniaková – hypoteční specialista Žďár nad Sázavou