kostýmované prohlídky, Nové Město na Moravě
Rainbow page separator

Kostýmované prohlídky města budou pokračovat i na podzim

Středa, 10. Září 2014

Prohlídka města s průvodcem Nové Město na Moravě

Nové Město na Moravě / I v září a říjnu se v Novém Městě uskuteční prohlídky tamních pamětihodností v doprovodu průvodců v historických kostýmech. Ty byly zahájeny v červnu. Dalším nejbližším termínem k tomu se dozvědět něco zajímavého o novoměstských památkách, historii a tamních významných osobnostech je sobota 13. září od 13 hodin. V rámci Dne otevřených dveří památek je prohlídka zdarma a její účastníci dostanou i možnost nahlédnout do měšťanského domu U Salvátora, který je v současné době rekonstruován.

Prohlídka města s průvodcem Nové Město na Moravě
Další prohlídky historického centra Nového Města s kostýmovaným průvodcem jsou připraveny na sobotu 20. září v 15 hodin, sobotu 4. října v 10 hodin, neděli 12. října v 15 hodin a sobotu 18. října v 15 hodin.
Zájemci o prohlídku města se mohou v určený čas dostavit do informačního centra v budově Horáckého muzea na Vratislavově náměstí. Cena za komentovanou prohlídku činí 50 korun za osobu. V případě, že o procházku s výkladem kostýmovaného průvodce bude mít zájem větší skupina lidí, je možné si ji předem telefonicky objednat v infocentru.