Rainbow page separator

Kriminalisté vyšetřují pád muže z lešení na hrázi přehrady

Úterý, 25. dubna 2017

Vír / Sobotní smrtelný pád dělníka, který pracoval na lešení při rekonstrukci na sedm desítek metrů vysoké hráze vírské přehrady, v současné době prověřují žďárští kriminalisté.
„Dvaačtyřicetiletý muž – jednalo se o cizího státního příslušníka – spadl pod hráz do hloubky několika desítek metrů. Utrpěl při [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tom zranění neslučitelná se životem,“ informovala o tragické události krajská policejní mluvčí Dana Čírtková.
Na mís[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to neštěstí, k němuž došlo v sobotu před půl šes[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tou hodinou večerní, byla vyslána nejbližší policejní hlídka a poté také kompletní výjezd služby kriminální policie a vyšetřování z územního odboru ve Žďáře nad Sázavou. „Kriminalisté mís[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to důkladně ohledali a ke stanovení přesné příčiny úmrtí nařídili soudní pitvu. Další okolnosti tragické události jsou předmětem policejního prověřování,“ dodala Dana Čírtková.