Rainbow page separator

Kulturní centrum Batyskaf slaví 14. narozeniny

Pátek, 28. Říjen 2016

Kulturní centrum Batyskaf slaví 14. narozeniny

Žďár nad Sázavou  / Žďárské kulturní centrum Batyskaf slaví na konci října již své 14. narozeniny! Na oslavě, která se koná 29.10.2016 od 21:00, zahraje elektropopová brněnská skupina Midi Lidi a americký producent Winston Lasker.

Hlavní hvězdou narozeninového večera bude stálice české hudební scény, skupina Midi Lidi. „V leotšním roce vydali Midi Lidi nové album „Give Masterpiece a Chance!“, které je opět vynikající a do Batyskafu ho tato kapela přijede představit“, prozrazuje dramaturg klubu Aleš Kostečka. Hlavní devízou kapely je především humor, kterým jsou nejenom jejich texty, ale i hudba, přímo prosyceny. Po vydání jejich zatím nejúspěšnější desky „Operace“Kindigo!““ se skupina rozrostla o Tomáše Kelara (bicí, zpěv, elektronika, klávesy – ex-Mountaineers, autor hudby pro kapelu Čoko Voko) a dva vizuální umělce: Roman Přikryl (Fiordmoss) a Tereza Rullerová aka VJ Texa (The Rodina). Takže jejich vystoupení je rozšířené ještě o vizuální podobu koncertu.

Jako host hlavní hvězdy večera vystoupí americký producent Hunter Husar se svým sólovým projektem Winston Lasker. „Hunter vystoupil v České Republice několikrát jako člen energického dua Hujo. Letos přijíždí poprvé se svým samostatným projektem Winston Lasker a bude to pozitivní popová temnota z Chicaga“, dodává s úsměvem dramaturg Batyskafu.

Vypadá to, že 29. října chystá Batyskaf velice zajímavý hudební večírek, po kterém již mohou návštěvníci pouze napjatě očekávat, co že se chystá ke kulatému 15. výročí.(aka)
—————-
Hlavní hvězdou narozeninové párty bude skupina Midi Lidi.

Foto: Jolana Novotná