Nemocnice
Rainbow page separator

Kupony na regulační poplatky je možné vyměnit do konce března

Pondělí, 5. ledna 2015

Nemocnice Nové Město na Moravě

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / Možnost vrácení peněz za nevyužité třicetikorunové regulační poplatky, které si pacienti v roce 2014 nakoupili v nemocničním au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomatu do zásoby a nestačili je vyčerpat, nabízí novoměstská nemocnice. Peníze za přinesené kupony se vrací v recepci v chirurgickém pavilonu, pacienti si je mohou vyměnit do konce března [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to roku, následně pozbývají platnost.
Od začátku ledna změnou zákona přestaly platit některé regulační poplatky ve zdravotnictví, konkrétně se jedná o třicetikorunový poplatek za návštěvu lékaře a třicetikorunový poplatek v lékárně za recept. V platnosti zůstává devadesátikorunový regulační poplatek za ošetření na lékařské poho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovosti včetně s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toma[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tologické.

Fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to: [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to.com/“ target=“_blank“>www.dajc-naturepho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to.com