Rainbow page separator

Lunetic & Oldie´s party v Novém Městě na Moravě

Čtvrtek, 5. dubna 2018

Nové Město na Moravě / Koncem 90. let v Čechách strhli doslova šílenství. Kde se kluci z kapely Lunetic objevili, tam omdlévaly desítky slečen. Fešáci s úsměvem hollywoodských hvězd se okamžitě stali idolem všech. Dnes jsou o 20 let starší, zarostlejší, ale o to více sexy!

Jejími členy jsou Václav Jelínek, David Škach a Aleš Lehký. Skupina se proslavila především na konci 90. let 20. století. Kapelu založili v roce 1995 Martin Kocián a Aleš Lehký. Když členové vymýšleli název pro skupinu, napadlo je anglické lunatic (blázni, šílenci). Aby jej trochu počeštili, změnili toto slovo na Lunetic.

Začínali jako taneční eurodance skupina na diskotékách. V roce 1998 přišel velký zlom. Lunetic začali zpívat česky, napsali hit Máma a začali moderovat televizní hitparádu ESO. Hit Máma se rychle uchytil a skupina Lunetic se dostala na přední příčky českých hitparád. Toto davové šílenství trvalo v letech 1998–2000, kdy kapela získala třetí místo na Českém slavíkovi.

Členové Lunetiku se dali znovu dohromady a ohlásili velkolepý comeback! Těšit se na ně a zavzpomínat na tuto úžasnou dobu můžete již 21. 4. 2018 v KD Nové Město na Moravě.

událost na FB