Rainbow page separator

Matrixx laser arena odolá jakémukoliv počasí a nudě

Pátek, 9. Říjen 2015

Matrixx Laser Arena

Nevíte kam zajít v chladném deštivém počasí a nebo jednoduše chcete zažít něco nového? Máme pro vás řešení – Matrixx laser arena odolá jakémukoliv počasí a nudě. Laser game je reálná, avšak bezpečná, sportovně společenská adrenalinová hra pro 2–12 hráčů. Více hráčů znamená více terčů a tím pádem i více zábavy! Je naprosto ideální jak pro netradiční rodinné zábavy, tak pro partičku mladých lidí, firemní večírky, narozeninové oslavy i školní akce. Hra je zkrátka určena pro každou věkovou kategorii. Stačí jen chtít zažít skvělou zábavu a odreagovat se. Každý hráč je před začátkem hry vybaven nejmodernější speciální elektronickou vestou s laserovou pistolí a nekonečnou municí. Pomocí této zbraně se hráč snaží zasáhnout světelná čidla na vestě protihráče. Vše je naprosto bezbolestné. Pokud je sám zasažen, je na 5 sekund vyřazen ze hry. Během této doby se snaží ukrýt a setřást tak své pronásledovatele. Poté se vesta samočinně aktivuje a hráč je opět zapojen do hry. Za každý přesný zásah se hráči započítává určitý počet bodů. Nemusíte mít však obavy, že to nezvládnete, náš příjemný personál vám vše před začátkem hry vysvětlí.
Cílem hry je získat co nejvíc bodů pro sebe nebo pro svůj tým. Jen jeden tým vyhrává, jen jeden hráč je ten nejlepší! Jedna hra trvá 15 minut a věřte, že vám dá zabrat. Tabulka s výsledky vám bude vytištěna hned po hře. Dozvíte se, kdo byl z vaší skupiny nejlepší, kdo šel nejvíc po vás a koho jste dostali vy.

Celá hra se odehrává na 300 m2 ve speciálně upravené temné aréně se spoustou překážek, kde se budete schovávat a střílet po protivnících. Kromě toho, jestli budete hrát v týmu nebo sami, si můžete vybrat také z několika herních režimů a každá hra tak bude úplně jiná (kdo by nechtěl zkusit hru na upíry, hru s omezenou municí nebo na posledního vítězného střelce v aréně?).A protože budete mít po hře pěknou žízeň, vybrat si můžete z celé řady nápojů, včetně populárního Bubble Tea.

Těšíme se na Vás

Matrixx laser arena, nám. Republiky 17, Žďár nad Sázavou