Rainbow page separator

Na hlavním tahu mezi Žďárem a Bíteší čekají řidiče komplikace

Úterý, 8. června 2021

Ostrov nad Oslavou / Oprava další silnice přes lé[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to i na podzim zkomplikuje cestu řidičům na Žďársku. Rekonstrukce za více než osmdesát milionů korun se týká téměř jedenáctikilometrového úseku komunikace I/37 mezi Ostrovem nad Oslavou a Křižanovem, části frekven[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovaného tahu mezi Žďárem nad Sázavou a Velkou Bíteší.
V průběhu června budou au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomobily opravovaným úsekem projíždět kyvadlově jedním jízdním pruhem, přičemž v [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tom[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to režimu se bude souběžně upravovat také silnice na průtahu Ostrovem nad Oslavou a pak ještě komunikace mezi Skleným nad Oslavou a Jívovím. Od července do konce října má být provoz převeden na objízdné trasy a tranzitní doprava na dálnici D1. Mo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toristé se po hlavním tahu dostanou na křižovatku k ostrovskému kostelu, jež má zůstat průjezdná.
Opravy silnice I/37 jsou rozděleny na tři části – vynechaný bude už dříve obnovený úsek komunikace mezi Laš[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovičkami a Rousměrovem a také několik let starý obchvat Skleného nad Oslavou.

ilustrační fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to