Rainbow page separator

Na novou urologickou věž firmy věnovaly přes čtyři sta tisíc

Pátek, 23. června 2017

Nemocnice Nové Město na Moravě, Žďárská ulice Nové Město na Moravě

Nové Město na Moravě / Celkem 439 tisíc korun od více než desítky firem se podařilo získat novoměstské nemocnici v úvodu kampaně Koruna pro muže, která má podpořit nákup nové operační věže pro urologické oddělení novoměstské nemocnice. Kampaň odstartovala benefičním fotbalovým utkáním mezi týmy Nemocnice/SFK Vrchovina a Kozlovna Ládi Vízka.
„Velmi si vážíme podpory firem, ale i ochoty Okresního fotbalového svazu Žďár nad Sázavou, který se s námi rozhodl vstoupit do kampaně Koruna pro muže. Jakmile novou operační věž zakoupíme, tak ji všem dárcům v předstihu předvedeme,“ uvedla ředitelka novoměstské nemocnice Věra Palečková. „Poděkování patří také fotbalovému klubu SFK Vrchovina, který nám poskytl nejenom zázemí, ale věnoval nemocnici dar ve výši téměř devatenácti tisíc korun,“ doplnila ředitelka.
Akce Koruna pro muže bude pokračovat v srpnu v rámci startu nového kola fotbalových soutěží ročníku 2017/2018. Na nákup nové operační věže potřebuje nemocnice získat ještě půldruhého milionu korun.