Rainbow page separator

Na vyšetření se mohou pacienti objednat elektronicky

Středa, 27. dubna 2016

Kurz první pomoci - Nemocnice Nové Město na Moravě

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / Možnost se objednat k lékaři na přesnou hodinu a zkrátit si tak čekání na vyšetření prostřednictvím elektronického objednávkového systému nabízí novoměstská nemocnice. V poslední době elektronický objednávkový systém využívá stále více pacientů.
„Na každý den, kdy jsou nemocniční ambulance v provozu, máme rezervovány volné termíny právě pro pacienty objednané přes e- ambulanci,“ uvedl mluvčí novoměstské nemocnice Roman Kra[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tochvíl.
K elektronickému objednávání stačí mít zřízenou registraci v objednacím systému. K první návštěvě se však pacienti mohou objednat i telefonicky, tedy bez registrace, v recepci nemocnice v chirurgickém pavilonu, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to v době od 12 do 14.30 hodin. A až v nemocnici pacient následně bude, zajde si svoji registraci vyřídit osobně.