Rainbow page separator

Nejen za Červenou Karkulkou

Sobota, 1. března 2014

Pohádková vesnička Podlesíčko se nachází v samém srdci malebné krajiny Žďárských vrchů v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny jako součást uby[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovacího resortu hotel Podlesí.


Pohádková vesnička Podlesíčko V Pohádkové vesničce s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tojí několik kouzelných domečků, které svým vzhledem krásně zapadají do zdejší krajiny. Je tak netradičním místem pro rodinný výlet, kde se všem dětem rozzáří oči a dospělí se na chvíli vrátí do dětských let.

Podíváte se, jak bydlí pohádkové by[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tosti jako je Červená Karkulka, Budulínek, vodník, čarodějnice a spoustu dalších.


Pohádková vesnička Podlesíčko Pohádkovou vesničku můžete navštívit každý den od 10:00 do 18:00 hodin po zaplacení vstupného a projít si tak sami [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to čarovné mís[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to. Ve vybraných dnech máte možnost se zúčastnit veselého průvodu vesničkou v doprovodu pohádkových postav, krátkou scénkou a soutěží pro děti za sladkou odměnu.

Několikrát do roka pořádáme i větší akce jako je např. Mikuláš. O letních prázdninách jsou na programu divadelní představení v našem venkovním divadélku.Pohádková vesnička Podlesíčko

V Pohádkové vesničce zapomenete na starosti všedních dnů a prožijete krásné pohádkové chvíle.

Aktuální program